top of page

RESİMLER

Woodex

Plywood ince ağaç tabakalarının yüksek basınç altında preslenmesiyle oluşturulan film kaplı kontrplak panellerdir.

Film kaplı beton kalıp kontrplağı, iş dünyasında bilinen ismiyle Plywood Çam, kayın ve huş gibi dayanıklı ağaçlardan imal edilmektedir.

Plywood yapımında kullanılan tutkal suya ve neme dayanıklı marin (WBP) tutkaldan yapılmaktadır.

Plywood dış yüzeyleri Finlandiya dan ithal fenolik reçine emdirilmiş kraft kağıdı ile kaplanmıştır.

Plywood çok iyi mekanik dayanıklılığa sahip olmasına karşın hafif olan bir malzemedir. Katman sayısı genelde tek sayı olacak şekilde üretilir.

Dış katmanlar genellikle panelin uzun ölçüsüne paralel yöndedir. Birbirini izleyen katmanlar birbirine dik olacak şekilde yapıştırılır. Bu üretim şekli dayanımı artıran vibrasyonla oluşacak şok etkilere karşı koyan bir yapıdır. İnşaat plywoodla daha sağlıklı ve daha randımanlı olmaktadır. Kullanım fazlalığı sayesinde de daha ekonomik olmakta ve birçok yerde sıva maliyetinden kurtarmaktadır. Ayrıca inşaatların kalıp döşeme sürelerinde önemli zaman tasarrufu sağlamaktadır.

beton-vibratoru-kendinden-konverotrlu-220v-vibrator.png

   2.YIL GARANTİ BETON VİBRATÖRÜ

  • Plywood Nedir, Plywood nerelerde kullanılır, Plywood Fiyatları,18mm Plywood, 21mm Plywood, Plywood Ağırlıkları, Plywood Çeşitleri, Ankarada En uygun Plywood,Filmli Plywood, Filmsiz Plywood, Rus Plywood, Ucuz Plywood, Birch Plywood, Plywood Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekenler, En çok Tercih Edilen Plywood Çeşitleri, Pleymut Fiyatları, Plywoodun Ömrünü Uzatmak için Yapılması Gerekenler, Plywoodun Farklı İsimleri, Filmli Plywood ile Filmsiz Plywood arasındaki Farklar, Riga Form Plywood Fiyatları, 2.El Plywood, ikinci el plywood fiyatları, plywood kalıp nasıl yapılır, plywood türkçesi nedir, plywood kalıp özellikleri, sveza türkiye distribütörü, syply plywood fiyatları, plywood ölçüleri, pleymut fiyatları ankara, odek plywood fiyatları, pleymut fiyatları ankara,pleymut ölçüleri ve fiyatları, kalıplık plywood fiyatları,Bereza Plywood ve

İNSTAGRAM SAYFAMIZ

bottom of page